Emadepäevaks kook ja lilled!

Postitas NOP mai, 04 2011,

Picture 009Meilt on võimalik tellida kaasa meid häid kooke, mida olete ehk harjunud igapäevaselt väiksemates kogustes, kui terve kook, kaasa haarama. Eriti hea võimalus on kasutada seda võimalust selleks pühapäevaks, kui on meie kallide emade päev. Vali meie kolme koogi vahel: 


Maasika-sokolaadi-pavlova

Rabarberi-kohupiima-speltakook

Rabarberi-maasika creme brulee kook

Picture 001Kõik koogid maksavad 14,90Eurot, juurde saate võtta kas kimbu nartsisse (10 tk 2,90), tulpe (10tk 10,90) või lillherned (5tk 3,90) ning miks ka mitte pudelikese Muscat de Rivesaltes dessertveini (10,90) või siis hoopis väga hea hinna ja kvaliteedisuhtega valge-roosa-või punase veini meie selle kuu veinikorvist, kuhu on tee leidnud Chateau Pigedout veinid (7,90 Eurot).

Picture 006Kooke ning kõike muudki on hea ette tellida ning seda võiks teha kuni reede varahommikuni! Tellimusse lisa ka palun oma kättesaamisaja soov (creme brulee kooki soovitame võtta kaasa vahetult enne küllaminekut!).

Tellimusi ootame mailile info@nop.ee. Ja edaspidiseks infoks, et kooke on  meilt alati võimalik ette tellida.. Hea oleks kui paar päeva ette teada saaksime, aga vahetevahel võime isegi päevaga hakkama saada… 🙂muscatpetit002