Jõulueelne Laupäev Kadriorus 18.12!

Postitas NOP dets., 04 2010,

Oleme juba ennegi mitmel korral nuputanud, kuidas veelgi rohkem Kadriorus käijatele ning elanikele pakkuda endavalmistatud head ja paremat. Sel aastal tipnes see mõte sellega, et miks mitte pakkuda mõnusaid jõulutoite Kadriorus elavatele ning külastajatele Kadrioru kõige kaunimas kohas, Kadrioru pargis.  Küpsetame, marineerime, glasuurime teile parimad toidud, mida saate kohapeal heamaitsta, koju jõululauale osta või kingikotti pista.

nop_plakatTeeme seda kõike koos Kadrioru ühe teise, toredaid küpsetisi valmistava kohvikuga, Park Cafega. Kohale tulevad ka väga kaunite jõulukaunistuste tegijad ning laste ja miks ka mitte täiskasvanute jaoks toimib Jõulu Postkontor, kus saab postkaarte soetada, need kohe valmis kirjutada (sest viimane minut on juba käes!) ja sealsamas ühte ajaloolisemasse postkasti poetada.

On olemas ka nn õnneloos, millega saate oma panuse anda heategevusse. Mida ja kuidas täpselt, seda näete-kuulete kohapeal, aga proovime oma väikest panust anda neile, kes pühade ajal seda meilt kõige rohkem vajavad.

Loodetavasti tuleb imetore talvine laupäev, mis on viimane enne pühi ning õige aeg just hakata nautima neid aasta kauneimad pühi!

NOP seega laupäeval 18.12 kahes kohas: Köleri 1, kust saab kõike jõulukraami kaasa osta ning Park Cafe terrassil kl 11-18 pühadehõngulises maailmas!

Tulge kindlasti!