Otsime endi sekka uut kolleegi!

Postitas NOP märts, 14 2011,

Otsime endi sekka uut kolleegi: kohvikusse ja poodi. Me ei salga, et otsime parimaid. Tahame, et oleksid  rõõmsameelne tegutseja, kes ei oota, et talle kõiki tööülesandeid ette öeldakse, vaid kes teab, mida peab tegema, et meie klientidel oleks meie juures hea.

P5220245 IMG_0440

IMG_0441IMG_0457

Meil on tore meeskond, kellega pead tahtma kindlasti arvestada ja koostööd teha. Sa pead olema IMG_0297kohusetundlik töössesuhtuja, sest siis saavad kõik teised Sinuga arvestada ja seda on väga vaja!Meil on hea töötada siis, kui naudid tegevusi, mida me teeme, olgu need kas igapäevased saiaküpsetamised või gourmetturul külastajate võõrustamine. Hindame inimesi, kes on töökad, usaldusväärsed ja alati positiivsed, sest ekstreemseid olukordi tuleb kogu aeg ette, aga kui oled fokusseeritud lahenduste leidmisele, siis on võimalik nautida ka päevi, mis ei ole IMG_0452IMG_0680tavalised.. :).


Me väga fänname seda, mida me teeme ja otsime endi sekka sarnaseid fännajaid:)


Tradtisoonilises töökuulutuse keeles kõlab see nii: otsime täiskohaga tublit meest või naist. Eelistatult natuke vanemat, kui otse koolipingist. Suurepärane oleks, kui oleksid huvitatud toidust ning toidutegemisest. Ei tohi karta rutiini ega peljata kaost. Kohusetundlik. Aus. Julged ja lausa naudid suhtlemist. Energiline, tegutsemistahtmist täis ja rõõmsameelne.


Ootame ja otsime Sind! 🙂

Saada palun oma CV info@nop.ee