Telli kõik jõululauale ette ja naudi pühi

Postitas NOP dets., 08 2012,

photokuuksJätkame oma traditsiooni ja soovime teilt ära võtta pühadeaegse stressi poodide vahel jooksmisest ning pikkades järjekordades seismisest. Nii lihtne see ongi, telli meie kaudu endale kõik ette, meie paneme asjad Sinu etteöeldud ajal valmis, tule võta toit peale ja mine pühi nautima.

Tellida saab kaheks pühaks, jõuludeks ja uueks aataks. Jõulutellimusi ootame teilt kuni keskpäevani 17.12 ning aastavahetuse omi keskpäevani 21.12. Jõulutoitude kättesaamine alates 21.12 ning aastavahetuse omad 31.12 (või soovi korral muidugi ka varem).

Eranditeks on eestimaised jahutatud linnulihad, mida saab kätte alates 22.12 (sest talumees tuleb sel aastal vaid üks kord linna ja täpselt sellel kuupäeval!) ning kellel nende vastu huvi, siis võiks tellimuse pigem kiiresti kui viimasel minutil ära teha, sest neid ei pruugi kõigile hiljem jätkuda. Välismaised mahedad puuviljad-juurikad tuleks ka ära tellida kuni 12.12.

Aga kõige tähtsam: nimekirjas leidub igasugust liha, lindu, kala, vorsti, jõuluprae kõrvale kõike vajalikku punaveini kastmetest, vürtside ja meega röstitud porganditest, vürtsmoosidest tsilliste mädarõigaste ja kadakasinepiteni. Jõululeivad, kuhu juurde tegime sel aastal kahte tüüpi võid, ansooviste ja päikeskuivatatud tomatite ning värske basiiliku, tüümiani, küüslauguga.

photosokoMagusaks piparkoogitaignaid lausa kaks, meie juba legendaarselt hea rukki-mandlijahu ning sel aastal ka uudisena gluteenivaba piparkoogitaigen, glasuurid muidugi traditsiooniliselt puhaste mahlade, sukaadide ja orasheinapulbriga. Kellel magusat rohkem vaja, siis võtku varuks üks sokolaadi-tsillikook või pavlovarull kirsside ja kahe sokolaadikreemiga.

Ja selleks, et peale pühi ka kehal hea olla oleks, võtke varuks kohe mõni meie tehtud vanilje-või laimijogurtitest või üks värske hapukapsasalat, mis kehale head vaid teeb.

Mõned kingiideed panime ka ritta, kui veel nende peale vaja ka mõelda.  Loomulikult leidub poes kordades rohkem kõiki asju, aga neid saate kõik veel jooksupealt juurde noppida:)

Toredat – toredat pühadeootust ja head pühade nautimist ning vähem stressi! 🙂 Küsi meilt fail jõulutellimuste nimekirjaga aadressilt tellimine@nop.ee