Üle-eestiline võistlus “52 üllatust ja ideed”

Postitas NOP nov., 20 2009,


Osale Kultuuripealinna projektis 52 (tähtaeg novembri lõpus)
Tule meile appi ja aita kultuuripealinna programm veelgi paremaks teha. Enne päris pealinnaks saamist 2011. aastal on veel hea võimalus korda saata tervelt aastajagu erinevaid kultuurisündmusi. Kultuuripealinna programm ootab sinu loovaid mõtteid, üllatusi ja  lahendusi ning jagab järgmiseks aastaks välja 52 eraisikutele mõeldud stipendiumi, igaüks 10 000 krooni.  Piisab ka ühest sinu ideest, mille tahad kas üksi või koos sõpradega Tallinnas 2010. aastal ühel nädalal, päeval või ööl teoks teha. Pealegi võib meie stipendium olla ka osa mõnest suuremast projektist, mis toimub avalikus linnaruumis. Mõtteid ja ideid saab kultuuripealinna kodulehel esitada kuni novembri lõpuni ning sündmus peab juhtuma ajavahemikus 2010.01.01 – 2010.12.31. Enam lihtsamaks vist minna ei saagi J
Vaata kodulehelt lisainfot või helista mulle ja küsi lisa.
www.52.ee

SA Tallinn 2011 kutsub huvilisi üle Eesti osalema konkursil “52 üllatust ja ideed”, millega loeme alates 1. jaanuarist 2010 Euroopa kultuuripealinna aasta alguseni jäänud nädalaid.

Selleks on välja pandud  52 stipendiumit, igaüks 10 000 krooni väärtuses. Võistlusele oodatakse kõiki häid ideid ja nende elluviijaid, et aidata Tallinna linnakeskkonnal muutuda kultuursemaks, sõbralikumaks, helgemaks, rõõmsamaks, kodusemaks, ootamatumaks ja armastusväärsemaks.

Kõikvõimalikud eriilmelised projektid võivad toimuda avalikus linnaruumis, kodudes, asutustes, kultuuri -, spordi -, ja meelelahutuskeskustes. Eesmärk on teadvustada Tallinna ja Eesti elanikele, et aastal 2011 on Tallinn Euroopa kultuuripealinn.

Oodatud on kõik meid ümbritsevat sotsiokultuurilist keskkonda paremaks muutvad ideed ja tegevused ning projektid, mis asetavad meile harjumuspärased nähtused uude konteksti. Nii toimub teie eestvedamisel ja SA Tallinn 2011 toel 2010. aasta igal nädalal üks linlasi kaasahaarav sündmus, aktsioon, kunstiprojekt, heategevusüritus.

Nuputa ja osale? TÄHTAEG JUBA NOVEMBRI  LÕPP.

Infot rohkem lehel www.52.ee