Oleme pannud oma parimad tooted e-poodi, et saaksid need endale koju ukse taha tellida. Kuller toob ära. On ka võimalus, et tuled ise NOPi järele, aga tellimuse teed juba ikka ära. Saad need valikud panna siis täpsemalt kirja juba, kui teed tellimust meie e-poes, kus käib asi niimoodi:

  1. Kõigepealt et häälestama mõnusale valimislainele, kujutades ette, et liigud NOPi riiulite vahel ja põrkad kokku tuttavatega, kellega vaja juttu ajada vahepeal.
  2. Kui oled ostulainel, siis hakka kaupa ostukorvi valima.
  3. Kui tahad täpsustada kättesaamiskuupäeva, siis on see võimalik,  muidu toome enne kl 13 esitatud tellimused samal päeval Tallinnase ja lähiümbrusesse (vt infot allpool) ja kõik muud tellimused jõuavad teieni järgmisel päeval.
  4.  Kättesaamisvõimaluseks saad valida kas ise järele tulemise (NOP, aadressil Köleri 1) või kullerteenuse. Hetkel kasutame kullerteenust, mis toob kaubad Tallinnasse, selle lähiümbrusesse ja suurematesse linnadesse üle Eesti (Rakvere, Jõhvi, Narva, Kose, Paide, Põltsamaa, Viljandi, Rapla, Märjamaa, Pärnu, Haapsalu, Tartu); kui elad kuskil nn tee peal, siis võta ühendust, uurime, kas ka sinna saaksime ära tuua. Tallinna lühiümbrus jaguneb kaheks: Pirita, Viimsi, Keila, Laagri, Peetri – kättetoimetamise ajad on samal päeval nagu Tallinnas, muud Tallinna lähiümbruse kohad – kättetoimetamine järgmisel päeval
  5.  Suundu maksmisele, kasutame Eest pankade pangalinke.
  6.  Detailsemad Müügitingimused on lahti kirjutatud (siin) ja Privaatsuspoliitika (siin)
  7.  Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, palun anna meile märku emailil tellimine@nop.ee või telefonil 6032270 (esmaspäevast reedeni kl 10-17 vahel), teistel aegadel vastame 24h jooksul emailil hei@nop.ee
  8. Aitäh, et andsid meile võimaluse oma toidulauda eriliseks muuta!