Lase meil endale üks hea muffin välja teha!

Postitas NOP dets., 13 2010,

IMG_0603 Meil oli mitu mõtet … Tegime toredaid jõulutoite menüüsse, siis tegime ka veel ühe ülitoreda muffini, mis võiks öelda, et on muffinite kuningas oma maitse ja olemuse tõttu ja siis hakkasime tahtma, et paljud teist nii ühest kui teisest osa saaksid.. Seepärast mõtlesime välja sellise pakkumise, et pane meie juures kinni hommikusöögi-lõunasöögi-õhtusöögi laud ning me anname igale inimesele teie seltskonnas tasuta muffini magustoiduks!

Lauda saad kinni panna kas telefonil 6032270 või emailil info@nop.ee ja ära siis palun unusta lisada märksõna ‘MUFFIN’ 🙂

Vihjena niipalju, et hommikusöögimenüüs on meil peale traditsiooniliste üliheade klassikute ka jõulupuder ehk riisipuder mandlilaastude ja kaneeliga ning lõunamenüüs leiate kõike talvist ja jõulust alates grillitud seapraest speltakruubi-köögiviljahautise, marineeritud kõrvitsa ja kirsi-portveini kastmega kuni piduliku küpsetatud merikukeni (terve kala) tsitrusesalsaga.

Kogu meie menüü on üleval www.nop.ee Menüü ja Tellimine all. Kohtumiseni jõulukuus – niipalju kui seda veel jäänud on!:) Pakkumine kehtib kogu jõulukuu!


Merikukk - Red gurnard

Meie jõulukala - Merikukk