Sügisene Gurmeeturg – 18.septembril!!

Postitas NOP sept., 08 2010,

Laupäeval, 18.09 toimub NOPi hoovis juba neljandat korda Gurmeeturg! Kord hooajas toimuv turg toob kokku erinevad väiketootjad üle Eesti ning loomulikult on fookusees hooaeg – seekord SÜGIS! 🙂 Algus kl 11, lõpp orineteeruvalt kl 15

PA130044Kes tulevad?

Tulevad rahvusköögid – itaalia, kreeka. Tuleb NOP oma uute toodetega. Tulevad hooajasaadusi pakkuvad talud: Orava, Argo Agro ja kindlasti veel mõni. Tulevad toredad väiketootjad nagu Mustjala Mustard, kitsejuust Pärnumaalt, toorvorstide tegijad, erinevad maasuitsusingi ja vorstitootjad. Kindlasti on kohal koduleiva tegijad ning magusamate palade meistrid. Ja ei puudu hea tee, sest tulemas on ju külmem aeg….

Ja üllatusena on seekord kohal mõned ökoloogiliselt puhtad kosmeetikatooted ning mõned muud tooted !!!

Muidugi pole me ka seerkord unustanud meie kõige väiksemaid ja armsamaid, lapsi, kelle jaoks on midagi taaskord välja mõeldud ning kindlasti midagi põnevat ka suurtele!!! 🙂


Ja see pole veel  kõik! Samal päeval toimub Kadriorus veelgi üritusi: Vilde Muuseumi juures toimub eesti kirjanduse laat ja kirbukas  (vt lisaks www.linnamuuseum.ee/vilde/index.php?&id=627) ning Kadrioru Seltsi suvemaja juures, mis asub Poska ja Koidula nurgal kohe pargi ääres, toimub keraamikalaat, suupistepuhvet, raamatulett, jalgrattahod ning mälutoas on väljapanek Kadrioru ajaloost.

PA1300201Seega, sellest tõotab tulla üks tõeliselt tore päev! 🙂

PS. Kui keegi teab küpsetajaid, mooskeetjaid, muude toredate toodete tegijaid, siis andke teada, et neid oodatakse Gurmeeturul ning nad võivad võtta ühendust info@nop.ee !!!