Hele-Mai pani ideed, kuidas lapsi tervislikult toita, raamatusse!

Postitas NOP nov., 27 2010,

helemai Hele-Mai (Alamaa) on saanud hakkama väga toreda raamatuga. Saades igapäevast inspiratsiooni ning ma usun, et ka valutades tihtipeale pead, mida head ja kasulikku anda oma kolmele lapsele igal päeval mitu korda süüa, on ta kokku pannud väga armsa raamatu toitudest – MIDA LAPSED TÕESTI KA SÖÖVAD!:). Meile endale võivad ju küll väga imponeerida tervislikumad jahud kui nisu, või juurikad, mis ei olegi vaid kartul, aga kuidas lapsed neid sööma saada? Vaadates Hele-Mai raamatut tundub,et võibolla polegi see kõik nii ilmvõimatu. Peida peet näiteks kotlettidesse, pudrusõja võidad vabaduse andmisega oma väikestele tegelastele, kui nad saavad valida põnevate lisandite vahel jne… NOP on hetkel jõulutegemistes väga kinni, aga niipea kui see sagin lõpeb, võtame kindlasti Hele-Mai raamatust mõned nipid appi, kuidas oma väikesi külalisi kostitada.

Meie kodus sai Hele-Mai raamat hetkega popiks, sest iga päev saab valida, kelle pildiga toitu täna teeme! Ja neid pilte polegi nii vähe :)

Tänud Sulle, Hele-Mai, nii ilusa raamatu eest ning loodame, et paljud lapsed ja lapsevanemad leiavad sellest inspiratsiooni, sest lapsevanematena lasub meil ju vastutus milliste toitumisharjumustega (ja lõppkokkuvõttes ka kui terved) ilmakodanikud me üles kasvatame !! Raamat on meil NOPis müügis.

Margit, NOP