Jõulud on jagamiseks – tule jaga meie juures JÕULUPARTI

Postitas NOP nov., 25 2014,

O Mis teile jõuludega seoses esimesena pähe tuleb? … Jättes kõrvale selle, et peab hakkama saama hulga eriliste kinkide orgunnimisega …. Kas tuleb selline tunne, et pühade ajal tahame olla koos oma peredega, lähedastega, sõpradega ? Kas see siis tähendab seda, et need on Jagamise Pühad..? Meeleolu, tunnete, emotsioonide, tehtud ja eesolevate tegemiste jagamiste pühad?

Kui nii, siis me oleme õigel teel, sest meile tundus ka, et need pühad just ongi mõeldud jagamiseks. Seetõttu panime jõulude ajaks menüüsse JAGA JÕULUPARTI pakkumise. Kõik on äärmiselt lihtne, pead lihtsalt otsustama, millal tahad meile tulla ja enne Jõulupardi ära broneerima. Edasi jääb Sul vaid otsustada, kellega tahad parti jagada (ühest pardist jätkub väga mõnusalt neljale, kahele võib jääda paljuks, aga siis saab ju koju kaasa võtta ja järgmisel päeval lõpetada?) ehk siis mida suurem seltskond, seda rohkem parte? Pardi juurde tulevad veel võis praetud brüsseli kapsad kuivatatud jõhvikatega, ahjus küpsetatud mee ja seesamiseemnetega porgandid ja ahjukartulid.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Pardile eelroaks võid soovi korral valida näiteks küülikupasteeti, rosinamoosi ja sibulamoosiga. Juurde võid veel proovida meie Talvist Majanapsu või Mandariini – Mündi või Sidruni-Kadakamarjade Limonaadi ja magustoiduks näiteks meie jõulukeeksi sidrunikreemiga või krõbistada natuke meie maja piparkooke.

Parte serveerime päev läbi, tule kas lõunasöögile või pikale õhtusöögile, tule mitmekesi või paljukesi.

Loodame, et saame Sind võõrustada ning Su pühade ootuse ja pühad meeldivalt maitsvaks muuta.  Kirjuta meile info@nop.ee, et saaksime koos pühadeplaane teha!

 

Mõnusat pühadeootust  ja ootame Sind oma sõprade, kolleegide, perega külla!

Sinu pühadeootuses NOP

PS. Muidugi on kogu aeg saadaval ka meie terve menüü, kui eelistus oleks sealt valida:)

 

O