Kõige kõige parem pühadelauale ühest kohast!

Update: 20.12: Täname kõiki, kes tegite oma jõulutoitude tellimused meile, sellega on seekordne tellimine lõppenud, meie kokad- kondiitrid on usinasti tööle hakanud, et need kõik teile õigeks ajaks valmis teha ja teie pühad saaksid erilised! Aitäh ja kohtumiseni järgmistel päevadel NOPis!

xxxxx

Meil on majas kaks suuremat tellimisrallit, üks on seotud pakkidega – selle infoks kiika siin ja teine seotud pühadetoitude tellimisega, mis järgneb nüüd:

Allpool nimekirjast leiad selle kõige erilisema ja vajalikuma, poes on meil pühadetoidu kraami kordades rohkem, aga seda saate siis ise juurde noppida. Enamus siin nimekirjas on meie enda köögi ja kondiitrite armastusega tehtu, aga kui on tegu teiste (väike)tootjatega, siis oleme need ära märkinud.

Pühadeks saab tellimusi esitada kuni 20.detsembri kl 12ni, aga loomulikult võib varem tellimuse ära saata. Lisaks selline info, et sel aastal on lindudega omamoodi, kahjuks on Covid jätnud siiagi teemasse oma jälje ning esimsest  korda meie tegutsemise ajaloos on hetk, kui ei ole saada eestimaist hane ega ka parti ja põhjus seesama Covid. AGA – on saada eestimaist talu kalkunit ja jänest ja Prantsusmaa mahedat parti ning muidugi teisi lihasid, Muhu lamba karreest kuni maheda ahjuprae ja ribideni. Kõik muu on enamvähem lihtne, aga Prantsusmaa pardiga on natuke keeruline, nimelt on seal kaks varianti: kui tahate saada jahutatud parti, siis see saabub meile reedeti (17.12 ja 24.12 kl 13, säilib kuni 6p), aga kel hirmus pardi isu ning need ei ajad ei klapi, siis võib mõelda nii külmutatud versioonile või pardikoibadele- fileele, mis ka saadaval. Et ehk, kes tahab jahutatud tervet parti 24ndaks, peaks tellimuse tegema 17.12 ja Pähkla talu kalade ja Hiiumaa lihade osas tuleb tellimus teha kolmapäevaks 15.12  – kõik küsimused sellega seoses saatke ikka tellimine@nop.ee

Tellimuse tegemisel palume jälgida, et kui tellite talulind, lihatükke, kalu, siis nende eest toimub tasumine NOPis (kaalude kõikumisi me nii täpselt ette ei tea), kõikide ülejäänute eest saate koheselt tasuda tellimust kinnitades. Küsimused teretulnud emailil tellimine@nop.ee või telefonil 6032270 (email eelistatuim).

Tellimuste kättesaamise aeg on paindlik, vastavalt millal teile mugav,  aga kinnitusel palume kindlasti märkida kättetoimetamise päev. Palume tähele panna, et kullerdamist ei toimu 24.12.

Mõnusat valimist ja täname ette, et annate meile võimaluse oma pühi erilisemaks muuta!

Pühade ajal oleme avatud niimoodi:

23.12 tavapäraselt kl 21ni

24.12 : 9-15

25.12 suletud

26.12 kl 10-16

 

      

 

Eelroaks, snäkkimiseks

[woo_qotv_code category=”joulud-eelroad”]

 

Pearoog- linnud & vorstid

[woo_qotv_code category=”joulud-pearoad”]

 

Pearoa kõrvale

[woo_qotv_code category=”joulud-prae-korvale”]

 

Leivad

[woo_qotv_code category=”joulud-leivad-void”]

 

NOP-i magus ja puuvili

[woo_qotv_code category=”joulud-magus”]

 

Kõik piparkookideks

[woo_qotv_code category=”joulud-piparkook”]

 

Muu hea & vajalik ja kingiabi

[woo_qotv_code category=”joulud-muu”]