Lõpuks jälle kooli!

Postitas NOP aug., 25 2020,

Iga sügis hakkab ikka koolialguse õhinaga. Sel korral on veel eriti palju ootust, et normaalne elu võiks tulla ja jäädagi.

Teeme kooli alguse puhul ikka ühe uue koogi, mõeldes neile tuhandetele lastele, kes alustavat uut aastat, täis ootusi ja lootusi. Meie oleme ka nendega ootust täis, soovime, et neil oleks koolis hea, põnev ja turvaline. Meie muidugi mõtleme palju ka toidust. Sellest, kui paljude jaoks peetakse oluliseks, mida nad söövad ja tehakse samme selles suunas, et neil oleks parem toit ja seetõttu parem tervis ja parem elu. Me nii väga loodame, et iga aastaga läheb olukord selles suunas paremaks ja ühe rohkem lapsi saavad kogeda ka toiduarmastust ja -hoolitsust.

Nii. Selle aasta koolialguse kook on – talukohupiimakook virskute ja virsikumoosiga. Biskviidi tegime ülivähese suhkruga, kasutasime mett, peale noppisime söödavaid lilli ja panime valget sokolaadigi. Kook tuli selline kõrge ja nunnu, toidab 8 inimest, kätte saab nii, et kui kindla peale tahad, siis palun telli ette meie veebipoest

(https://www.nop.ee/toode/kohupiima-virsiku-kook

aga 1.septembril on ehk letiski.

Ilusat uue aasta algust meile kõigile ja jätkugu meil kõigil tarkust!