Meie koogid, telli või koju !

Postitas NOP aug., 04 2015,

Meil on ülimalt hea meel, et lisaks sellele, et olete meid tunnustanud kui hea hommikusöögi-lõuna-ja ka õhtusöögi kohana, olete te andnud meile ka hinnangu meie küpsetamiste – magusate tegemiste osas ja nüüd me muudkui küpsetame ja koogitame. Proovime siinkohal anda väikese ülevaate enda kookidest, et vajadusel saaksite neid ka endale koju tellida.

42

PAVLOVARULL. Kõigepealt tuli pavlovarull ning keegi ei aimanud, et see osutub selliseks hitiks, et jääda.. Teeme seda kahte tüüpi, ühte teeme tumeda sokolaadi ja kirssidega ning vahele paneme  valge sokolaadi toorjuustukreemi. See vist on selline klassika, mille järgi tuntaksegi meie pavlovarulli. Rikkalik ja ülihea.

Teine sort on natuke kergem, maasikatega ning ilma tumeda sokolaadita. Neile, kellel võibolla pole nii magusat hammast, kui neil, kes austavad tumeda soksi pavlovarulli, siis see kindalsti on neile.

 

 

 

GLUTEENIVABAD KÜPSETISED. Teisena tulid meile gluteenivabad küpsetised, mis on osalt inspireeritud sellest, et ka nisuvabalt on võimalik väga häid asju teha, teisalt aga sellest, et pakkuda võimalust süüa head küpsetist ka neile, kes ei saa nisujahu tarbida.  Alguses oli meil vaid gluteenivaba keeks õunte ja vaarikatega, mis võitis ka nende südamed, kes muidu keeksiaustajad ei ole, sellele lisandus gluteenivaba keeks banaani ja sokolaadiga ja nad mõlemad sillutasid teed järgmistele tulijatele, milleks olid gluteenivaba brownie tumedast ja valgest sokolaadist. Täna on siia rivvi lisandunud mustikatega gluteenivaba kook, milles pole ka rafineeritud suhkrut ning mis on nii hea, et võikski sööma jääda. Mustikatega kooki teeme ka väikses formaadis, et võiks igapäevaselt lausa endale pidupäeva lubada ja koju kaasa osta. Igapäevaselt teeme ka gluteenivaba purukooki, millele lisame marju vastavalt sellele, mis on hooajas, hetkel siis ploomid.

47

 

4952 

 

 

 

 

 

45TOORKOOGID JA TERVISETRÜHVLID. Need on täiesti omaette maailm, proovime pakkuda neile, kes ei taha ei suhkrut, ei jahu mitte mingisugust, midagi väga head ja maitsvat toorainest, mida võiks lausa tervislikuks magusaks kutsuda. Hetkel on valikus toorkook kookospiima ja kirssidega, ning erinevad tervisetrühvlid, kuhu purustatud hunnikust pähkleid, marju, seemneid. Seda rida me kindlasti jätkame ning siia võib nii mõndagi head veel lisanduda..

51

 

 

 

 

KÕIK TEISED HEAD KOOGID.  Ja muidugi on meil terve rida kooke, millest ei saa üle ega ümber. Kahe sokolaadi kook banaanidega, mis on tavaliselt alati ka kohe kaasaostmiseks pakendatud ning mida viiakse koju ikka mitme karbiga. Tiramisu, mida käivad nõudmas inimesed, kes teavad õigest tiramisust kõike. Valge sokolaadi kook. Rukkileiva tort mustsõstraga, mille põhi on tehtud eestlaste armastatud rukkileivapurust. Toorjuustu kook mangoga. Banaani passioni kook.

Telli või ette. Terved koogid 27 euri. Toorkoogid 32 euri. Kaaluga koogid (pavlorullid, 2 soko kook, GV purukook, brownied) 15,9 euri /kg.

Saada meile e-mail info@nop.ee. Lihtne.

tehtud armastusega @nopis :)