NOPi Kaheksas Kevad

Postitas NOP märts, 25 2015,

NOP_sygisemenyy_17Uskumatu, aga nii on, kaheksas kevad NOPil – jehuuu ja suured tänud kõigile, kes sellele kaasa on aidanud! Kuidas sünnipäeva last märgata ? Ikka nii, et rääkida temast head, rõõmsat, naljakat ja kuna kohe on ka 1.aprill ja naljakuu, siis mis saab parimat aega selleks olla?!

Seega, palume teil saate meile lugusid meist ja teist NOPis või mis teie jaoks on NOP ja mida te igatsete n.ö. vanast NOPis tänasest NOPis..

Et oleks kõigil üllatust, siis palun saatke need lood info@nop.ee, me lubame et vormistame need mõnusaks NOPi Kaheksandaks  Kevadeväljaandeks ja muidugi, parimatele auhinnad (kuidas siis muidu?). Saatke, saatke palun – ärge liiga kaua mõelge, üle nädalavahetuse oleks hea aeg neid saata, õigekirja pärast ärge liiga palju muretsege, küll me arusaamisega hakkama saame. Naer on terviseks ning veelgi toredam on enda üle naerda!

Üks esimene lugu ka. Külastaja küsib teenindajalt: ‘Mis see NOP tähendab?’. Teenindaja siis agaralt selgitama…. Külastaja mõtleb ja arvab, et ahnii, ma arvasin, et Naised On Piltilusad.

Mis Sinu jaoks on NOP ? :) Saada meile info@nop.ee

Ilusat uut kevadet!