Üritused detsembris

Postitas NOP nov., 25 2010,

Meie jõulukuu algab detsembri esimese nädalaga, kui NOPi lettidele hakkavad tasapisi jõudma NOPi jõulutooted. Usume, et leiate see aasta palju toredat, mida endale ja oma lähedastele lubada! Aga üritustest, palume märkida teil juba aegsasti sellised kuupäevad:

1) JUTUHOMMIKUD LASTELE. Detsembri 3 esimesel pühapäeval kell 10.30. Loetakse noppeid maailma lastekirjandusest + iga kord on pärast mingi tegevus lisaks, ühel korral tuleb kohale raamatu illustraator autogramme jagama, teisel korral toimub niisama piltide värvimine, väike raamatuloos, kolmandal korral ehk 19.12 jätkub jutuhommik NOPi traditsioonilise piparkookide tegemise ja kaunistamisega!! Vt jutuhommikute kohta täpsemalt eraldi blogi sissekandest

2) JÕULU(eelne) LAUPÄEV ehk 18.12 kell 11-18 ja NOP on koos Park Cafega üles sättinud jõulueelse (toidu)maailma Kadrioru Pargi nurka, Park Cafe nn hoovile. Jõulupühad sobivad meie mõlema maailmaga hästi, sest on erilised nagu meie suhtumine toitu ning selle tarbimisse, me teeme palju väga häid tooteid ning loodame, et tulete ühes meiega nautima laupäeva ning lähenevaid pühi oma toitudega. Kohapeal saab pühadetoitu tarbida, kaasa osta nii jõululauale kui kingikotti kui ka muidugi oleme mõelnud lastele – toimib Jõulu Postkontor. Jälgi rohkemat infot peatselt!!

3) KÕIK JÕULUOSTUD NOPist ! See on meie slogan nendel jõuludel ning see kestab terve jõulunädala ehk alates 18.12 kuni 24.12 !

Mis on kõige tüütum pühade juures? Poodides trŕügimine, toodete otsimine, mida sa lõpuks ikka ei leia või millest oled just ilma jäänud.

Mis on sellele lahendus? Õige, shoppa meil! Selleks saigi NOP tehtud, et ei peaks suurtes poodides tüütult trügima. Ja kuidas sa seda meil veel eriti hästi jõulude ajal teha?

1) telli ette – pikendame jõulude ajaks nii oma suurepärase maheliha (veis ja lammas) erinevate versioonide kättesaamist kui ka on saadaval palju muud kraami, mida võib endale jõululauale lubada…

2) las me shoppame sinu eest ehk saada meile oma ostunimekiri ning me paneme sinu poolt öeldud päevaks ja kellaajaks tooted sulle kotti ning see ootab sind NOPis!!

Kõik jõuluostud meilt ja loodame, et saame Sinu jõulud niimoodi ilusamaks ja erilisemaks muuta! Jälgi siis selle kohta ka rohkemat infot:))

Tere tulemast jõulukuu ning pühadeaeg! :)