Üritused NOPis Aprill-1.Juuni

Postitas NOP apr., 07 2010,

Kevadeplaanid on sellised:

10.Aprill (laupäev) kl 11-17 CHAIPÄEV – Vürtsidega kevadväsimuse vastu! NOPis saab maitsta erinevaid chaisid ning avastada mis jumalate jook see  selline on ning miks ta kevadesse just nii hästi sobib

13. Aprill (teisipäev) kl 18-20 Pabernukkude Töötuba (täpsem info blogi sissekandes, registreermine vajalik)

21.04 (K) kl 18-20 ja 28.04 (K) kl 20-22 Kadrioru Seltsi üritused. Esimsele kolmapäeval tehakse ringkäik mööda Kadriorgu ning kaardistatakse objektid, mille omanikud on nad unustanud (unustanud, et nad väärivad hoolt) ning teisel kolmapäeval on kogunemine NOPis, teemadeks talgud, Tallinna Rahvuspark jne, täpsem info www.kadrioruselts.ee

1. Mai (laupäev) TEEME ÄRA TALGUD! NOP teeb talgud oma hoovis ning loodab, et saab esimesed lilledki juba sel ajal välja panna – suur lumehunnik hoovis, palun sula juba! Kadrioru Selts korrastab sel päeval paljude tublide aktiivsete inimeste kaasabil nn suvist seltsimaja Poska ja Koidula nurgal ning linn kihab üldiselt inimestest, kes ei karda kätt külge panna ! :)

22.mai (laupäev) kl 11-15 KEVADINE GURMEETURG (aeg muudetud! esialgsest 15.maist lükkasime turu nädala võrra edasi, sest kevad ei taha ega taha tulla)! Juba kolmandat korda asetleidev turg toob taaskord kokku palju huvitavat ning loodetavasti on ilmataat meie poolt, et me saame sel ajal nautida juba täielikult suurt kevadet ning selle esimesi maitsvaid vilju!

1.juuni (teisipäev) kl 16-19 MÄNGUASJADE PÄEV! Samuti juba kolmandat korda toimuma saav mänguasjade päev toimub seekord osavõtjate tungival nõudmisel uuesti ning seekord Lastekaitsepäeval. Kindlasti tuleb taaskord väga armas üritus!

Kõikide ürituste kohta täpsem info jooksvalt blogis!