Uudiseid: küpsetame, pakime, küpsetame, pakime…

Postitas NOP dets., 10 2013,

photophoto3 photo2photo4 photo5 photo6photo9photo11Ikka küpsetame ja pakime ja siis jälle küpsetame ja pakime.

Mõned uudised, mille peale tasub mõelda, kui pakke planeerite. 

Läti sõbrad saatsid just meile gaseeritud kasemahla, ühte on lisatud pisukest piparmünti, teise punast teed ja nelki. Need on meie enda selle-aastastele jõhvikalimonaadile ning ginijoogile lavendli ja astelpajuga toredad kaaslased. 

Magusa poole pealt leidsime, et väga toredad on ka lihtsalt magusa karbid, kus sees paari erinevat sorti pähkleid, lisaks siis küpsiseid, marmelaade, makroone, piparkooke, sokolaade või mida iganes hing ihaldab. Tervisetrühvleid teeme ka kolme sorti, kõik näevad välja kui tõelised lumemaa saadikud, sisse paneme kõikvõimalikke supervilju inkamarjadest ja gojidega lõpetades, lisaks seemneid, pähkleid, jne. peale natuke ikka luksuslikku sokolaadi ka.

Lilleteesid, mis ühtlasi nii kaunid kui ka kasulikud, pakendame ka klaaspurkidesse, kust neid hea manustada.

Selle aasta nn jõululeib on meie meelest Muhumaa väikesest pagarikojast saabuv seemnetega rukkileib, imeilusa Muhu mustritega punasel sildil, justkui jõulumaa ei olekski Lapis, vaid hoopis Muhus…

Piparkoogitaignaid on ikka kaks, rukkijahu ja gluteenivaba. Glasuure teeme valget ja 3 looduslike värvidega värvituid oranzi, roosat, rohelist.

photo7Kindlasti leiab meilt palju toredaid kinke kohapealt läbi hüpates, aga hea mõte on ka asju ette tellida, eriti mis puudutab meie enda küpsetatavaid tooteid. Nii tagame meie, et teie soovitud tooted on kohal ning nii saate teie rõõmu tunda sellest, et saate täpselt seda, mida soovisite.

Kena jõulude ootamise aega ning loodame teid paljusid veel sel aastal näha ja teist kuulda!