Uue aasta algus..

Postitas NOP jaan., 15 2015,

Uue aasta algus on alati kuidagi … vaevaline, emotsionaalselt ja üldiselt. See jõulude ootus on nii kirglik, intensiivne, äge, täis emotsioone, paljusid inimesi, üllatusi ja seda kõike on lihtsalt NIIII palju… ja siis on see kõik läbi, järsku saab pikkadest pühadest ja vabadest päevadest, koolivaheaegadest jne. JAANUAR. Jaanuaris ei ole justkui midagi, tal poleks nagu oma iseloomu, ta on selline vahekuu enne veebruari, millal saab tasapisi hakata ootama KEVADET…

Nii ongi tunne, et jaanuar tuleb justkui üle elada, rõõmustada, kui päike end natuke näitab ning kui tuleb hetkeks kohevat lund ja olla natuke kärsitu kui lumest saab järsku üleujutav tänav, kus jalad saavad läbimärjaks ja on oht libiseda ja kukkuda….

Aga mida siis jaanuaris teha..?

Meie näiteks tegime uued koogid ja tervisetrühvlid. Mitte igavusest, aga lihtsalt seetõttu, et nad on nii head ning muidugi ka tervislikud , mille jaoks meil vahepeal ei jätkunud aega ja tähelepanu. Seega, proovime neid nüüd jälle menüüs hoida ning nad on sellised:  toorkakao-kookose kook, porgandikook india pähkli kreemiga (niiiiiiii mahlane ja mõnus!), tervisetrühvlid ingveri, sidruni ja toorkakaoga. Kõik nad on laktoosi-, gluteeni- ja rafineeritud suhkru vabad! Proovige ära ning mõelge edasi, mis meiega juhtuks, kui me prooviksime oma iga suutäie juures mõelda, et kõik, mida sisse sööme oleks võimalikult täisväärtusliku energiaga meie keha jaoks… Jõudu mõtlemiseks, maitsemisteks ning miks mitte ka kodus katsetamisteks!

 

kooksekoook porgandikook