Kuidas me lume äraviimist Köleri tänavalt võlusime..

Postitas NOP jaan., 10 2010,

Peale üha jätkuvaid lumesadusid ning mitmeid telefonikõnesid, palvekirju jms nii organitele, mis nende teemade eest vastutavad kui ka teistele ettevõtjatele, kelle võimuses (masinaparki silmas pidades) on lume ärakoristamise ettevõtmine, jõudsime lõpuks arusaamisele, et ega muud ikka üle jää, kui laenata käru, kutsuda paar tublit meest appi ning vedada lumi lihtsalt meie hoovi, kus muidugi juba enne seda lumehanged aiakõrgused olid….. sest lume sulamist annab kindasti siinkandis oodata veel pikalt, aga tahaks et autodega tulijatel natukenegi parem oleks (lumehangedesse parkimine ja sealt välja ronimine pole teab mis tore üritus argipäeval, töötossudes ja muudes sellistes aksessuaarides).

Nii me siis seda tööd alustasimegi reedel, poisid kärutasid lund terve hommikupooliku, lõunapooliku ja pärastlõuna. Majaesine näis juba päris ilus, tsipakena oli veel vedada ühest nurgast, kui uhkete kaartega sõitsid tänavale kopp ja sahk – et hakata tänavat lumest koristama!

Meil oli suur heameel, et suutsime nad niimoodi välja võluda, sest siiani ei suuda me aru saada, kes nad meile saatis, kui meile oli sõnaselgelt lubatud, et keegi meid meie hädas aidata ei saa!:).. Vaadake ette, see võib olla seotud jõuluimega, mida juhtub ka väljaspool ametlikku jõuluaega! Tulge nüüd ja nautige mitte just tavalist vaatepilti Tallinna piires – lumest koristatud tänavat, saab kuiva jalaga meile ja koju!:)

Kilplaste Klubi postitus