Millest sõltub ühe koha headus?

Postitas NOP apr., 13 2010,

Ettevõtja jaoks, kes uut kohta maailma loob, on eduka koha loomine justkui ühe keeruka pusle kokkupanek, väikeseid asju, millest lõpuks sõltub, kas klientidele koht meeldib või mitte, on sadu ja sadu..

NOP on tehtud sooviga, et siin oleks mõnus käia ja olla. Me võime siia ritta seada toredaid tooteid ning ilusaid riiuleid, aga ülioluline on ka see, et inimesed, kes siin töötavad, seda kohta naudiksid, seda tööd armastaksid ning fännaksid NOPi kontseptsiooni ja kõike sellega kaasnevad, taluporganditest meie köögist uue roa väljatulemiseni.

Me otsime pidevalt ja kogu aeg neid inimesi, kes leiaksid, et NOPi töö on nende jaoks väljakutse, siin enda ja NOPi edasiarendamine on põnev ja pikaajaline töö.

Saada meile endast tutvustus, kui tunned, et Sul on hinge, kogemust või mõlemat, mis haakub NOPi tööga ning igapäevaste väljakutsetega. Otsime teid, kellega igapäevaselt NOPi hoida kohana, kus kõikidel oleks hea tulla ja olla (vihje: otsime täiskohaga, eelistatult töö-ja elukogemusega tublisid inimesi:). Meiliaadress info@nop.ee. Rõõmsate kohtumisteni!